Redox filter til Lab Touch og LabSwift. Redox filtret er det mest almindlig brugte filter. Det beskytter sensoren mod mange aromastoffer som kan ødelægger eller skade sensoren. Det er en billig måde at forlænge levetiden på sin sensor. Og den er simpel at sætte i og skifte. Et filter giver en ekstra barrier som vandet skal diffundere igennem og det kan forlænge måletiden på apparatet. Se dokumentet med oversigt over filtre og hvilke stoffer de kan sortere fra.
Er du interesseret i dette produkt?
Er du interesseret i dette produkt?
For at give de bedste oplevelser bruger vi og vores partnere teknologier som cookies til at gemme og/eller få adgang til enhedsoplysninger. Hvis du giver samtykke til disse teknologier, kan vi og vores partnere behandle personoplysninger som f.eks. browseradfærd eller unikke ID'er på dette websted og vise (ikke-)personlige annoncer. Hvis du ikke giver samtykke eller trækker dit samtykke tilbage, kan det påvirke visse funktioner negativt.
Klik herunder for samtykke til ovenstående eller vælge delvist samtykke. Dine valg vil kun blive anvendt på dette websted. Du kan ændre dine indstillinger når som helst, herunder også tilbagekalde dit samtykke, ved at bruge knapperne i Cookie Politikken, eller ved at klikke på 'Administrer indstillinger' knappen i bunden af skærmen.