RIDA Chloramphenicol Spiking Solution kan bruges til at producere positive kontrolprøver til RIDASCREEN chloramphenicol test (R1511).
Tilgængelig på restordre
RIDA Chloramphenicol Spiking Solution kan bruges til at producere positive kontrolprøver til RIDASCREEN chloramphenicol test (R1511). Denne spiking løsning har en koncentration på 50ng/ml og er ideel til brug i laboratorier, der udfører screening og kvantitativ analyse af chloramphenicol
Er du interesseret i dette produkt?
Er du interesseret i dette produkt?
For at give de bedste oplevelser bruger vi og vores partnere teknologier som cookies til at gemme og/eller få adgang til enhedsoplysninger. Hvis du giver samtykke til disse teknologier, kan vi og vores partnere behandle personoplysninger som f.eks. browseradfærd eller unikke ID'er på dette websted og vise (ikke-)personlige annoncer. Hvis du ikke giver samtykke eller trækker dit samtykke tilbage, kan det påvirke visse funktioner negativt.
Klik herunder for samtykke til ovenstående eller vælge delvist samtykke. Dine valg vil kun blive anvendt på dette websted. Du kan ændre dine indstillinger når som helst, herunder også tilbagekalde dit samtykke, ved at bruge knapperne i Cookie Politikken, eller ved at klikke på 'Administrer indstillinger' knappen i bunden af skærmen.